Grand Villa

  • Wi-Fi
  • Háziállat nem engedélyezett

A 2 hálószobás Grand Villa London közel van olyan városi nevezetességekhez, mint az egy 6 perces sétára található Sussex Gardens Open Space. A 2 fürdőszobás villa London Westminster körzetében kényelmes elhelyezkedést biztosít, és akár 7 vendég befogadására alkalmas.

A pezsgőfürdő fokozza az üdülést.

A London városi szállás vendégei a teakonyhában elkészíthetik saját ételeiket. A körülbelül 300 méterre lévő Bizzarro laziói ételeket kínál.

A Buckingham-palota nagyjából 3 km-re, az Albert-emlékmű pedig mindössze 1 km-re helyezkedik el a London városi villától. A Grand Villa 10 percnyi autóútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a St. James’s Park. A London városi ingatlan 4 km-re található az olyan családbarát helyektől, mint a London Eye. A szálláshely továbbá közelséget kínál a Paddington metróállomáshoz, amely 5 percnyi sétára van.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Grand Villa London
Grand 200 Sqm 3-Bedroom Villa
Csak mobilra érvényes ár

Grand 200 Sqm 3-Bedroom Villa

9.4
Rendkívüli 62 értékelés
348 m az ingatlantól
USD 868 USD 781
éjszakánként
Clarges- Hyde Park Villa
Csak mobilra érvényes ár

Clarges- Hyde Park Villa

462 m az ingatlantól
USD 937 USD 843
éjszakánként
Central London Canal Villa And Garden Wifi
Csak mobilra érvényes ár

Central London Canal Villa And Garden Wifi

916 m az ingatlantól
USD 336 USD 302
éjszakánként

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkolás

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 16:00-23:00 között
    Kijelentkezés: 03:00-10:00 között
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • A Grand Villa magába foglal konyhát?
      Igen, a Grand Villa teljesen felszerelt konyhát biztosít.
    • A Grand Villa fogad háziállatokat ?
      Sajnos a Grand Villa nem fogad háziállatot.

    Elhelyezkedés

    Map

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Grand Villa London

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár